Get Adobe Flash player

 

Frontline prezentācija

“It visā paņem vienu kvalitātes līmeni augstāk – darba izpildē, sarunās, kurās piedalies,

 saturā un pat ēdienā, ar ko mielojies.

Tā vairojas izcilība.. ”

 

 

 

Šā gada 11.februārī Nordic Group sapulcēja tuvu pie 50 dažādu sfēru uzņēmumu klientu apkalpošanas speciālistus, vadītājus. Piedaloties biznesa apmācību spēles “Frontline” prezentācijā, ikvienam dalībniekam bija iespēja iepazīt, uzzināt un praktiski patrenēt savas iemaņas klientu apkalpošanā.

Tieši par izcilību pirmās līnijas darbiniekiem klientu apkalpošanā ir mūsu jaunais produkts – klientu apkalpošanas galda spēle “Frontline”, kas, mūsuprāt, ir neatņemams apmācību instruments ikvienam uzņēmumam, kam rūp izcils serviss, turklāt tā ir pielāgojama jebkurai biznesa sfērai.

Liels paldies par Uģim Strausam, kas vadīja šo prezentāciju, nodrošinot dalībniekus ar izsmeļošu informāciju, kā arī pozitīvu, dinamisku spēles procesa vadīšanu!

Ikvienam, kas nevarēja ierasties uz apmācību spēles prezentāciju, ir iespēja sazināties ar mums, kā arī satikties klātienē, lai uzzinātu vairāk par apmācību iespējām klientu apkalpošanā un ne tikai.

 

 

 

Ikvienam gribas saņemt izcilu apkalpošanu, labus vārdus, smaidu, bet nereti, kad to nesaņemam, mūs pārņem neapmierinātība, varbūt dusmas..

Varbūt vērts sākt pašiem ar sevi – būt pirmiem, kas dāvā smaidu, saka labus vārdus un sniedz izcilu servisu saviem klientiem?!

 

 

       Facebook

Share on facebook


 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti