Get Adobe Flash player

 

“Mēs varētu mācīties no krītiņiem – daži ir salauzti, visi ir krāsaini, daži ir asi, citi ne, bet tie joprojām spēj dzīvot vienā kastītē..”

 

Gluži kā salīdzinājumā par krītiņiem, mēs varam sacīt par darbu uzņēmuma kolektīvā – katrs esam dažādi, bet kopā tiecamies pretim vienotam mērķim.

 

Lai veiksmīgi sastrādātos ar kolēģiem un rezultāti tiktu sasniegti efektīvāk, ir ļoti svarīgi, lai iekšējais klimats uzņēmumā būtu veselīgs. Kā to panākt? Veidojot un saglabājot harmoniskas savstarpējās attiecības ar kolēģiem, kā arī kopjot prasmi vienam otrā ieklausīties un sadzirdēt sacīto.  

Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras  (LTRK) rīkotajā seminārā “Klimata uzlabošana uzņēmumā”, kurš norisinājās 14.novembrī, ikvienam dalībniekam bija iespēja iepazīt unikālu metodi veiksmīgākam personāla apmācību procesam, klātienē  izspēlējot Lietišķo apmācību galda spēli “Salas un Tilti”, kuru vadīja SIA Nordic Group viens no vadošajiem apmācību treneriem komandas veidošanas, konfliktu un stresa vadīšanas, vadītprasmes , dzīves līdzsvara treniņos – Aleksis Daume.

 

 

Liels paldies LTRK par iespēju mums dot savu ieguldījumu šajā izglītojošajā pasākumā!

 

Uz drīzu tikšanos semināros!

 

Aktuāli

Stratēģija, komanda, finanses
Izproti līderību
Laika plānošanai uzņēmumā
Laika plānošanas uzlabošanai
Lēmumu pieņemšanas prasmēm
KLIMATA UZLABOŠANA KOLEKTĪVĀ
Veiksmei biznesa pārrunās
Praktiskā komandas veidošanas spēle
Pārdošanas prasmju uzlabošanai
Izproti savas spējas

NTI Efektivitātes mēnešraksts
Tas sniegs jums praktiskus padomus, kā paaugstināt efektivitāti, uzlabojot vadības, līderības, pārrunu, pārdošanas, personiskā darba organizācijas u.c. prasmes, kā arī informāciju par NTI jaunumiem un piedāvājumiem apmācību jomā.
 
 

Par mums   |   Semināru programmas   |   Lietišķās apmācību spēles   |   Pakalpojumi   |   Kontakti